Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Dzień Pluszowego Misia

 

KIEDY

 

25 listopada 2019 r. Jest to dokładna data obchodzenia Dnia Pluszowego Misia, dlatego bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować i uszczęśliwiać małych pacjentów oddziałów szpitalnych właśnie tego dnia.

JAK PRZEKAZAĆ ZABAWKI

Zabawki będziemy zbierać w nowym biurze poznańskiego oddziału Fundacji. Znajduje się ona w Galerii Malta, na I piętrze, za Strefą Nauki i Pracy (białe drzwi wewnątrz strefy), obok sklepów TKMaxx i Smyk. 
Zabawki można przekazywać:

22.11. (piątek) od 16 do 22

23.11. (sobota) od 12 do 22

24.11. (niedziela) od 12 do 22

25.11. (poniedziałek) od 10 do 12
Bardzo proszę o przestrzeganie ww. terminów i godzin. Poza nimi zabawek nie przyjmujemy, gdyż po prostu nie będzie nas na miejscu.
Przypominam też, że zabawki można przynieść albo osobiście, albo przesłać do nas kurierem. 

 

JAKIE ZABAWKI ZBIERAMY

 

Przede wszystkim – NOWE. Pragniemy to bardzo mocno podkreślić, ponieważ w zeszłych latach były nam dostarczane zabawki używane, których nie możemy wręczać małym chorym pacjentom. Z tego względu prosimy o zostawienie przyczepionych metek do pluszaków.
Zabawki, które można dostarczać, to oczywiście wszelkiego rodzaju NOWE maskotki i zabawki, a także artykuły szkolne i książki.

 

JAKICH ZABAWEK NIE ZBIERAMY

 

Jak podkreślałam to wcześniej – nie zbieramy ani zabawek używanych, ani nowych, które są brudne lub zniszczone. Wszystkie zabawki przy dostarczaniu ich osobiście w dniach akcji będą sprawdzane i segregowane, a te, które nie spełnią naszych próśb, będą oddawane z powrotem.

 

GDZIE ZABAWKI BĘDĄ ROZDAWANE

 

Zabawki będziemy rozdawać małym pacjentom 5 poznańskich szpitali. Cały czas dopinamy formalności po ustnym ustaleniu szczegółów, więc żeby nie zapeszać biurokracji, poinformujemy Państwa o adresach placówek, gdy tylko dostaniemy formalne zgody.

 

CO PO AKCJI

 

Otrzymają Państwo od nas w podziękowaniu dyplom za uczestnictwo w Dniu Pluszowego Misia. Drogą mailową prześlemy również pakiet zdjęć z całej akcji.

W momencie, gdy prześlą Państwo do nas logotyp swojej placówki, zostanie on również zamieszczony na wydarzeniu na Facebooku oraz na naszej stronie internetowej, na podstronie poświęconej całej akcji.


Po potwierdzeniu Państwa uczestnictwa w Dniu Pluszowego Misia, opublikujemy w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku, że to właśnie Państwo w tym roku włączają się do akcji razem z nami. 
J

 

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1077790399278890/