Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Dyżury nauczycieli

ROK SZKOLNY 2019/20

DYŻURY DLA RODZICÓW

 W KAŻDĄ TRZECIĄ ŚRODĘ MIESIĄCA

ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY DYŻUR ŚRODA
humanistyczny 16.00-17.00
języków obcych: 16.00-17.00
matematyczno - przyrodniczy 16.00-17.00
religia 16.00-17.00
edukacja wczesnoszkolna 16.00-17.00
wychowanie fizyczne 16.00-17.00
wychowanie przedszkole 16.00-17.00
psycholog i pedagog 16.00-17.00

 

 INDYWIDUALNE, COTYGODNIOWE
DYŻURU NAUCZYCIELI

  Nazwisko Imię Dzień

Godzina

1 Adamska Anna  czwartek 8.55-9.40
2 Binczewski Tomasz  wtorek 10.50-11.30
3 Błoszyk Hanna  środa 12.50-13.35
4 Czaronek Ewa  poniedziałek 15.30-16.30
5 Dróbka Klaudia  wtorek 8.55-9.40
6 Durczak Piotr  poniedziałek 11.45-12.30
7 Henel Łukasz  po uzgodnieniu przez dziennik elektroniczny
8 Hołderna-Kozłowska Anna   po uzgodnieniu przez dziennik elektroniczny
9 Iwańczyk Karol  środa 14.00-14.45
10 Janowicz Piotr  wtorek 9.50-10.35
11 Kamińska Katarzyna  piątek 8.55-9.40
12 Karpińska Karolina  wtorek 8.55-9.40
13 Kawa Ilona  środa 14.00-15.00
14 Kaźmierska Elżbieta  piątek 8.00-8.45
15 Kujawa Jolanta  wtorek 10.50-11.30
16 Kurcoba-Robak Agnieszka  wtorek 10.00-10.45
17 Maciejewska Elizaveta  wtorek 10.50-11.35
18 Manko Sylwia     po uzgodnieniu przez dziennik elektroniczny
19 Matysiak-Chudzińska Beata  środa 13.35-14.20
20 Matysiak Małgorzata  środa 13.30-14.30
21 Mc-Broom Aleksandra     po uzgodnieniu przez dziennik elektroniczny
22 Mnich-Muszyńska Marzena  środa 13.30-14.30
23 Nowak-Bekier Monika poniedziałek  8.00-8.45
24 Nowotna-Rydzik Bernadeta  czwartek 9.50-10.35
25 Prostko-Prostyńska Anna  poniedziałek 12.00-12.45
26 Przeczewska Alina  wtorek 10.30-11.15
27 Rajczyk Grażyna  poniedziałek 8.55-9.40
28 Rędzioch Edyta  poniedziałek 10.50-11.35
29 Rogalska Hanna-Maria  piątek 8.00-8.45
30 Rydian Jarosław  wtorek 8.55-9.40
31 Skowrońska Katarzyna  środa 12.50-13.35
32 Sługocka Elżbieta  piątek 8.55-9.40
33 Smektała Małgorzata  czwartek 8.55-9.40
34 Stolarek Katarzyna  środa 10.50-11.35
35 Wasielewska Małgorzata  poniedziałek 8.00-8.45
36 Wichniarz Barbara  wtorek 9.50-10.35
37 Wierzbińska Katarzyna  środa 14.00-14.45
38 Witkowska-Babat Ewa  środa 8.55-9.40
39 Wojciechowska Adrianna  środa 8.00-8.45