Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Stołówka

JADŁOSPIS - zobacz >>>

Szanowni Państwo,

Stołówka szkolna rozpoczyna wydawanie posiłków 3.09.2019r.
Aby korzystać z naszych usług należy zarejestrować się i dokonać opłaty (przelew, karta, szybkie płatności) prosimy kliknąć tutaj lub skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej:
https://aplikacja.zamowposilek.pl/parent_registration/edit?company_sufix=grefling_poznan&token=5e688b0c030d035ac64ca623e8c3f0a1

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:
https://www.youtube.com/watch?v=3l64bYsActg&t=3s
jak płacić i zamawiać posiłki:
https://www.youtube.com/watch?v=Igq2-b5Db7w&feature=youtu.be

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.
Zamówienie lub odwołanie obiadu można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 9:00 rano w dniu wydawania posiłków. W związku z niekończącymi się problemami z płatnościami z przykrością informujemy, że nie wydajemy posiłków na kredyt, nie dopisujemy też sami zamówień w systemie, chyba że na wyraźną, pisemną prośbę rodzica (email lub sms).

Po dokonaniu rejestracji, wpłaceniu środków, zaksięgowaniu ich na koncie, należy złożyć zamówienie w systemie na posiłki. W zakładce "moje zamówienia" można sprawdzić czy zamówienie zostało poprawnie wykonane.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W przypadku jakichkolwiek problemów z rejestracją, opłatami, zamówieniami, pytania, skargi, wnioski, wątpliwości - właściciel firmy cateringowej Maciej Grefling tel. 668 662 606.