Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Wielka Brytania 2015

W maju wraz z koleżankami i panią Małgosią Smektałą pojechałyśmy na wymianę do Wielkiej Brytanii, a dokładnie do miejscowości Torquay położonej nad brzegiem morza w Anglii. Nasze rodziny goszczące były dla nas bardzo miłe, również w szkole panowała przyjazna atmosfera. Wszyscy byli dla nas mili i pomagali nam zwłaszcza kiedy się pobłądziłyśmy w korytarzach budynku. Brałyśmy oczywiście udział w lekcjach. Po szkole zwiedzałyśmy okolice albo spacerowałyśmy brzegiem morza. Wieczorami spędzałyśmy czas z rodziną, grając w Monopoly. To był wspaniały czas i smutno nam było wyjeżdżać. Daria W szóstej klasie, razem z moimi przyjaciółkami byłam na wymianie w ramach Comeniusa w Torquay w Anglii. Niesamowita przygoda, pozwalająca poznać niesamowicie zróżnicowane osoby, poznać inną kulturę i oczywiście sprawdzić swój poziom angielskiego . Nie ma co zwlekać, bo moim zdaniem w życiu trzeba spróbować wszystkiego, a takie wyjazdy dają nam najwięcej Rozalia