Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Kopenhaga 2018

Podczas wizyty w Kopenhadze mieliśmy mnóstwo okazji do poznania nowych osób. Ponad to, uczniowie którzy nas gościli pochodzili z różnych krajów z całego świata – dzięki temu mogliśmy znacznie rozszerzyć swoją wiedzę na temat innych kultur. Szkoła, którą odwiedziliśmy, przyjęła nas bardzo serdecznie. Zostaliśmy oprowadzeni po licznych budynkach placówki, mieliśmy okazję uczestniczyć w lekcjach i warsztatach. Dużo czasu poświęciliśmy również na poznanie historii i zabytków miasta. Płynęliśmy kanałami Kopenhagi, widzieliśmy liczne porty, malownicze, kolorowe budynki i kościoły. Cały pobyt był wspaniałym czasem, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Franek Moje TOP FIVE to: 1. wycieczka po Zamku Królewskim Rosenberg 2. Park rozrywki TIVOLI 3. nadzwyczajna gościnność rodzin 4. lot samotem  5. lekcja plastyki w szkole Wymiana z Danią była niesamowita i jestem bardzo zadowolona, że mogłam w niej wziąć udział. Najciekawszym miejsce według mnie był zamek Rosenberg i oczywiście szkoła, która różni się od naszej pod każdym względem. Basia